Zaletą Mourinho? Kapitan Chelsea udało przeciwko Škrtelovi

Bratysława. trener Chelsea José Mourinho miał do ponownego szynę sędzia ponieważ wyrównująca bramka na 1: 1 stracili swój zespół do trzeciego okresu minut dodatkowego czasu, podczas gdy początkowo ogłosił, że będzie dodać w pierwszej połowie tylko dwie minuty.

Liverpool stanu obraca się od 0: 1 do 3: 1. Liverpool bohater ma Coutinho, który dał pierwsze dwie bramki gości.

Liverpool tradycyjnie dołączył w wyjściowej jedenastce Słowackiej Martin Škrtel w drugiej połowie na kapitana.Podał doskonałą wydajność i są jednymi z najlepszych na boisku.

niemiecki trener Jürgen Klopp Liverpool zdobył także pierwsze miejsce w lidze po wcześniejszym meczu z Tottenhamem i Southampton.

Trener Chelsea brakowało zaczynające nakrętki składzie i Fabregasa, który należał w przeszłości pomiędzy kluczowymi graczami.

Brytyjskie media twierdzą, że pojedynek prawny z LFC musiał zadecydować o jego przyszłości w klubie rosyjskiego miliardera Romana Abramoviča.

„Ludzie mówią, że jeśli Mourinho stracił do Liverpoolu, należy go zwolnić. Chciałbym jednak, nie marnuj go.To świetny menedżer, o czym świadczy jego sukcesu „, powiedział przed meczem dla SkySports Jamie Carragher i były gracz Liverpoolu.

Z jedenastu meczów w tym sezonie Chelsea przegrała Premier League do sześciu. „Nie mam nic do powiedzenia. Nie mam nic do powiedzenia. Nie mam nic do powiedzenia. Przykro mi, ale muszę powiedzieć. Fani nie są głupi. Nie boję się o przyszłość,” Mourinho był cytowany przez BBC.

Mourinho nie myśli, że to jego ostatni mecz na ławce Chelsea. „Wolałbym być jeśli jesteś proszony mniej i bardziej słuchał. Są rzeczy, które robimy w naszych własnych rękach.W pierwszej połowie, nadwyżki sędzia dwie minuty straciliśmy, gdy udał się dwie minuty i 35 sekund. „

” Moi stażyści są profesjonalistami, nie otrzymują je, ale wystarczająco dużo szacunku „, powiedział Mourinho, dodając, że sobotni wieczór . spędzić oglądając końcowy rugby World Cup

a liczba fanów opuściła stadion przed końcowym gwizdkiem, inny ale Mourinho wyraził poparcie dla transparentu, który napisał: “Mourinho, po prostu najlepszy”

” to ma może być nieco pocieszające, ale co mnie żywi, to wsparcie fanów. Równie ważne są wyniki. A ci brakuje. Gracze są z bardzo smutny, a ja do nich pełny szacunek, „powiedział Mourinho.

24.000 widzów.Manchester City – Norwich 2: 1 (0: 0)

Bramki: 67 Otamendi, 89 Y. Toure (od 11 m) – 83. Jerome, RC: 88 Martin (Norwich). 53.418 widzów. Newcastle United – Stoke City 0: 0

47.139 widzów. Swansea City – Arsenal 0: 3 (0: 0)

Bramki: 49. Giroud, Koscielny, 67, 74 Campbell 20.937 widzów. FC Watford – Zachód Ham 2 0 (1: 0)

bramki 39 i 48 Ighalo RC: 85 Collins (WHU) 20000 widzów. West Bromwich – Leicester 2: 3 (1: 0)

Cele 30. Rondón 85. Lambert (od 11 m) – 57 i 65 Mahrez 77 Varda, 24000 widzów.

Cele 4. Ramires – 45 + 3 74 i Coutinho, 83rdBenteke, 41 577 widzów.

/ M Skrtel (Liverpool), aby odtworzyć /

Zastępca: Chelsea Amelia Baba, orzechy, Fabregas, Kenedy, Falcao Remy Liverpool Bogdan, Lovren, Benteke, Allen, IBE, Teixeira Randall