Towarzyszy remis. Infantino ubiega się o stanowisko szefa FIFA

Genewa, Bratysława. Jest to mafia, a jej szef jest jak Don Corleone, to pisał po aferze korupcyjnej w kierownictwie Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA), która przeniesiona na krótko przed wyborami maja nowego prezydenta.

Po rezygnacji Sepp Blatter teraz szuka FIFA nowej szefem. Funkcję jednego z najbardziej wpływowych ludzi w sporcie podpisali ośmiu kandydatów i wszyscy obiecują zreformować i poprawić wizerunek

Joseph Blatter, który prowadził FIFA siedemnaście lat, zastępując jednego z kandydatów. Michel Platini, Gianni Infantino, szejk Salman bin alChalífa Ibrahim, Musa Bilitis Ali bin al-Hussein, Tokyo Sexwale, Jérome Champagne lub David Nakhid.

Wkrótce po aplikacji, ale nie jest jasne, czy wybory będą mogli uczestniczyć w UEFA prezydent Platini.W związku z podejrzeniem korupcji też jest zawieszona.

W 2011 roku dwa miliony franków szwajcarskich za posiadanie w przeszłości pracował jako doradca Joseph Blatter. Traktat, który nie istnieje.


Podobno to była umowa dżentelmena.

Aby Europa mogła stracić okazję do walki o najwyższe stanowisko w futbolu zaledwie kilka godzin przed upływem terminu, znalazła substytut.Platini zaskoczy sekretarz generalny UEFA Gianni Infantino.

Szwajcarzy są światowej znane z Pucharu Europy remisem. „Jeśli uda mu Infantino, dzieląc kluby na grupy nigdy nie będzie taki urok”, napisał jeden kibic na Twitterze.

Sekretarz generalny UEFA ma reputację Platini prawą rękę i może liczyć na głosy federacji europejskich.

W ostatniej chwili przed wyborami podpisał szef azjatyckiej Konfederacji piłkarskiego Sheikh Salman bin Ibrahim al Khalifa. A jest jednym z faworytów.

To doświadczony urzędnik. Lata FIFA i działa od dwóch lat jest wiceprezesem może liczyć na wsparcie krajów Azji, a także posiada środki wystarczające na kampanii, jako członek rodziny królewskiej w Bahrajnie.Kraj rządzony przez wuja Hamad.

Teraz w obliczu krytyki, że kontynuacja artykułu należy do treści premium Sme.sk Ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja € 29 Zamówienie Zapisz się do € 17,80 w porównaniu z miesięcznego abonamentu kwartalny abonament 9,90 € Zamówienie Zapisz € 1.80, w porównaniu z miesięcznego abonamentu miesięcznego abonamentu w wysokości € 0.98 € 0.98 Book Cena obowiązuje dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone