Plzen obroni prowadzenie w lidze z Brno, Sparta czeka Bohemians

Liga kontynuuje ten weekend siedem meczów 25. rundy. Pięć pojedynki zaplanowano na sobotę, zespoły walczą o tytuł, ale zaprezentuje w niedzielę. Head of Pilsen będzie bronić dziewięciu zgodę na głównym stole w domu z Brna, który okradł swoją ostatnią konkurencję z najwyższych punktów. Drugi Sparta, po wyeliminowaniu z Ligi Europejskiej wprowadzi małą Praga Derby na lądzie Bohemians 1905 i musi wygrać, aby przed przeboju sezonu przez tydzień w domu przed Plzen nadal zachowała nadzieję wygrać tytuł.

Plzen w tygodniu, choć spadła po remis 0: 0 z Mlada Boleslav w półfinale krajowego puchar ligi, ale utrzymuje zapis trzynastu wygrywa serię.Ostatnio stracił punkty na koniec października tylko do Brna, który ma teraz bardzo dobrą formę i wygrał ostatnie trzy rundy.

„Oczywiście, możemy zobaczyć jak wygląda liga rozwija. Każda gra do końca Teraz trudno będzie dużo głowy i psychikę. chcielibyśmy potwierdzić punktów z Zlinie i Sparty zatrzymane przed i po tej rundzie obiecując ołowiu, „ Pilsner powiedział trener Karel Krejčí. „Myślę, że to nie ma sensu wracać do porażki Brna. Jestem trochę zdenerwowany faktem, że mamy rannych graczy. Ale gracze obserwować zarówno z jakości i spójności zespołu i wierzę, że tak będzie do końca sezonu „ powiedział

Sparta czwartek po przegranym 2: 4. Villarreal spadł w ćwierćfinale ligi Europejskiej.Jeśli chcesz zachować konkurencję na krajowym realnej szansy na tytuł, nie tylko musi wygrać w niedzielę wylądować Bohemians, ale również w późniejszym środę dohrávce opóźniony 19. runda pojedynku na boisku Dukla. Kiedy Letna ołów, przejdź do przeboju Pilzna nagrody Wiktoria przeciwko Brna z sześciobiegową punktu MANK.

„Kiedy mówię nam mecz z Villarreal przed liga nie ma wpływu, byłoby zarozumiałością. kiedy mówię tak, będę kurczaka. być może nasz występ Villarreal akcja Plzen może zachować taką odległość, aby zmusić go do niej tu na tydzień do rozdania tytuł „ powiedział trener Sparty Zdeněk Ščasný.

W Sparta Pilsen i nadal będzie walczyć o kolejne partycje Cup.Trzecie miejsce zajmuje jeden punkt przewagi Liberca, Mlada Boleslav, które zostaną zaprezentowane na Slovacko, z którymi nie stracił sześć ostatnich meczów ligowych. Centralna jednostka przejdzie do meczu zachęcani przez awansując do finału kubka przez Pilźnie.

„Słowacja jest na swoim stadionie to bardzo trudny przeciwnik, a jeśli nie chce odejść z pustymi rękami, wszyscy gracze muszą grać z maksymalnym wysiłku i koncentracji. nawet przy napiętym harmonogramie chcemy odnieść sukces i obronić trzecie miejsce w tabeli „ powiedział trener Mlada Boleslav Karel Jarolím.

piąty Slavia tracąc do czwartego Liberec pięć punktów i bardzo potrzebuje wygranej wylądować przedostatni Ołomuniec, który on odgrywa nadziei zbawienia. „Nie możemy spojrzeć wstecz, czy Olomouc odgrywa ratunku.Chcemy partycje, które gwarantują Cup miejsce, tak aby Olomouc dzieje, że chcemy wygrać „ powiedział trener Slavia Dusan Uhrin młodszy.

W przypadku połączenia kilku wyników może być Banik Ostrava niektóre malejąco pierwszy. drugi podział spada przy założeniu, że traci w Pribram, natomiast Zlin wygrana w Teplicach pokonać Bohemians 1905 i Sparta Jihlava zdobędzie w Libercu.