Miał poważne obrażenia, młody człowiek z Nitry dał najszybszy hat-tricka

Bratysława. W czasie 27:44 min zdobył swoją pierwszą bramkę wyrównał wynik meczu Nitra – Skalica 2: 2nd Około 29 sekund otrzymała już za przewodnictwem gospodarzy. Kiedy zegar pokazał 31:19 trzeci powiększył prowadzenie już na 5: 2, w międzyczasie, popychany Henry Rifle Ručkay.

Młody napastnik Nitra Richard Mráz strzelił najszybszą hat-tricka w tegorocznym Tipsport.

„Najważniejszą rzeczą jest to, że dotarły do ​​niego przed naszymi fanami i przyczyniły się do zwycięstwa Nitra,” mówi ładne praworęcznych. Hattricka wypłaca obiad

Utalentowany skrzydłowy Nitra grał w niedzielę w trzecim ataku z Juraja STEFANKA Miroslav Pupák, drużyny są jego cele w Liverpoolu dużo kredytowych netto. Do pierwszej interwencji i podziękował Richard Lelkeš.Jego pierwsze dwa cele skompensowane w pojedynczych substytucji.

„W poprzednim meczu w Trenczynie że połączone z utworzeniem Jožkom Stümpelom Lukas Novák”, że 21-letni skrzydłowy. „Jestem wszystkie zaprawiony hokeistów, w której uczę, zbierać doświadczenia. Czuję się jak poprawić z meczu na mecz. „

Richard Mráz ma swój parkiet strzelania na bramkę z różnych pozycji. Dla trzech bramek ma zamiar uraczyć team obiad. Koszty, może przyjść tylko gdy sadzonki do kabiny.

„Zapłacę go jak pierwszego hat-tricka w zapomnienie,” powiedział.Przezwyciężył poważne obrażenia

Oryginalne Klub Nitra Hokej reprezentowała Słowację na dwóch mistrzostwach świata juniorów, ale dwa lata temu zwolnił swoją karierę w poważnych obrażeń i późniejszej eksploatacji śledziony. Pokonał trudny okres, ponownie strzelanie bramek.

W ubiegłym roku młody gracz wypełnia pole na Slovan Bratislava w KHL, ale zaczął tylko osiem gier. Głównie zwykł siedzieć na trybunach.A więc postanowił wrócić do Nitry.

„Kontinental Hockey League było wielką atrakcją w porównaniu do dodatkowych liga jest na innym poziomie – szczególnie pod względem szybkości,” wrócił do poprzedniego roku. „Ale muszę grać w Nitrze stopniowo wprowadzać do zespołu.”

Frost udało kulminację w fazie playoff, grać w finale przeciwko arcydzieło Koszycach. Liderem został dodany Mezei

Teraz Nitra ponownie finału ambicje. trener Antonína Stavjaňu przeżywa udany sezon, rysuje serię jedenastu zwycięstw. Na trzecim miejscu w tabeli ma tylko lukę dwupunktową liderów Koszycach. Z 102 bramek, wraz ze Zwolenia najofenzívnejší ataku extraligy.

lider Stümpelovi, Tománek LNovak został dodany obrońca Branislav Mezei, który z zespołem jeszcze smak porażki.

„Play w Nitrze jest wielkim przeżyciem, mamy najlepszy fanklub na Słowacji”, mówi Frost. „Wierzę, że pod koniec sezonu fani będą mieli nowy szczyt.”