Kozáčik uwierzyć, że dynastia Pilzno wygranej będą kontynuowane

Pilzno wygrał cztery z ostatnich sześciu ligowych tytułów i trzy spośród nich jako jeden bramkarz Matúš Kozáčik. Słowacka reprezentacja bramkarz po bieżącym prymatu bardziej zadowoleni z wygranej uczucie i wierzą, że sukces dynastia Victoria będzie kontynuowana.

„Mamy wszystkie wskazania. Wierzę, że tak. Z klubu, mimo odtwarzacza po . wentylatory, cała istota tej pory robimy dobrze „ powiedział dziennikarzom Kozáčik po wygranej 2:. 0 nad Ostrawy do Pilzna zdecydowanie zapewnić premier obrony w historii serii

” Tak wiekiem ale myślę, że mamy drużynę jeszcze dać.


Doświadczenie jest niezastąpiony. ja wiedziałem, kiedy byłem młodszy i patrzyłem starszych chłopców.Doświadczenie, szczególnie w ważnych meczach są kluczowe „
zakończone trzydzieści dwa bramkarz.

W Pilzno doświadczony tytuły w 2013, 2015 iw tym roku, tylko w Lidze premiera prymat Západočechů w 2011 roku, jeszcze nie. „Każdy tytuł jest inny, ten człowiek nigdy się nie zestarzeje. Obchody nie. Ale mogę świętować w spokoju, jestem trochę starszy, „ powiedział z uśmiechem.

Tegoroczny tytuł czuje mógł cieszyć się nimi. ” Ludzie postrzegają więcej o uroczystościach, uczuć. Kiedy po raz pierwszy tytuł, to intensywne. Drugi im więcej ważą, bo wiesz, jak trudno jest je zdobyć. „ powiedział Kozáčik.

nie zgodzić się z faktem, że Viktoria grał tak przystojny piłki nożnej, jak wcześniej. ” W istocie, zima byliśmy pod presją, pojawiły się opinie, że nie gra dobrze.Jednak wszyscy wygrać. Gra była dobra. Musimy być potwierdzone w Sparcie. Nie wiem, czy to trochę niepotrzebna presja ze strony dziennikarzy, a następnie ulegają fanów…Ale myślę, że musimy potwierdzić na własne oczy, że gra była dobra. Zrobiliśmy nowy rekord zwycięskich gier w rzędzie, „ przypomnienia szesnaście zwycięstw z rzędu.

tytuł pomógł czternastu vychytanými zera. ” W ubiegłym roku osiągnęliśmy tyle as’ve dostał teraz , Więc widzę, gdybym był w stanie pokonać. To godne podziwu czternaście zer jest wizytówką zespołu. Fantastyczne. Wszystko na podziękowania, „ powiedział Kozáčik. ” Doceniam to bardzo dużo, to jest produktem ubocznym tego wszystkiego.Ale to jest dla mnie najważniejsze, to tytuł „ powiedział Kozáčik.

Fani jego nazwę w ostatnich czasach często powodują przed karą. Západočechům Rzeczywiście jakiś czas nie jest zbyt udany kara rozpoczyna się zmienić. < i> „widzę fanów kiedy krzyczy moje imię. Gdyby był zapasy z Banik rozwiązany, prawdopodobnie zrobi to za fani zrobił i poszedł kopać. Jeśli (w południe) meczem z Jablonec to się dzieje i ludzie by nie prosił, chciałbym spróbować, bo od nich. W przeciwnym razie pośpiechu do niego jeszcze: „ powiedział.