Benzema odpowiedział na zarzuty. Z Valbuena chce wygrać Mistrzostwa Europy

Paryż. Francuski piłkarz Karim Benzema nie chce przegapić przyszłorocznych mistrzostw Europy. A w koszulce gospodarzy chcieliby wraz z Mathieu Valbuena zdobył trofeum.

Real Madryt napastnik został po raz pierwszy publicznie skomentował swoją rolę w przypadku wymuszenia reprezentacja kolega Valbuena. Wywiad zapewnia stację telewizyjną TF1, że wyemitowany w środę.

„Mam nadzieję, że wszystko skończy się tak szybko, jak to możliwe, będziemy mogli zobaczyć siebie w oku, aby powrócić do drużyny narodowej i zdobył mistrzostwo Europy”, powiedział Benzema.

We wtorek prawidłowo nieszczęśliwy sytuacja premier Francji Manuel Valls, choć pośrednio wezwał do jego wykluczenia z zespołu. „Każdy wielki sportowiec powinien dawać przykład innym.Jeśli tak się stanie, nie ma nic w reprezentacji Francji, „powiedział szef gabinetu dla stacji radiowej Europe 1. Benzema:” To wielkie nieporozumienie „https://t.co/wadQ2oWdqe pic.twitter.com/cPo0eNM7nP – MARZEC w angličtina (@MARCAinENGLISH) 02 grudnia 2015

Benzema jest wstępnie naładowany z wyłudzaniem przygotowania i przestępczością grupowej. jego zaangażowanie w sprawy nie został ostatecznie rozstrzygnięty.

Badacze uważają, że Benzema skierowana przyjaciela z dzieciństwa, który służył jako mediator i przekonał Valbuena się bezpośrednio z PES, który rzekomo posiadał seksualne filmy z ich udziałem.

Valbuena zeszłym tygodniu po raz pierwszy od skandalu Rozpowszechnienie rozmawiał z mediami.I wyraził niezadowolenie z przebiegu jego kolega z drużyny narodowej.

Benzemovu obrony stanął jego prawników. „Mówi coś premier pojęcie domniemania niewinności? Ta sprawa została wyprana w mediach absolutnie skandaliczny sposób. Ekspresja premiera, że ​​sprawa nic nie wie, rozmieszczone wszystkie korony. Kto będzie następny? Prezydent?” On odpowiedział na RTL gracze radca Alain Jakubowicz.

Pogłoski o jego klienta nie powiodła się lub drobny incydent przed El Clásico z FC Barcelona. Po zapoznaniu się z francuskiego hymnu na cześć ofiar ataków terrorystycznych w Paryżu on splunął.Benzema Niedawny incydent przed El Clasico.

Dla produktywnego strzelca jakim jest Prezes Realu Madryt Florentino Pérez, klub trener Rafael Benítez.

„Uważam przykładowy odtwarzacz Benzema nożnej i drużyny. Co do jego cech charakteru jest świetnym facetem i ma nasze poparcie,” powiedział Benitez.