Bayern wyeliminował w adwokata szkła. Trener przeciwnik: jesteś zbyt silny

Bramki: 90. Schürrle – Costa 15, 20 i 34. Müller Przeczytaj wszystkie fakty, statystyki i najważniejsze chwile z przekonującym zwycięstwie 3-1 w Wolfsburgu: https://t.co/OCI0a37C8C #WOBFCB pic .twitter.com / DFpZcQc75A – FC Bayern Angličtina (@FCBayernEN) 27 października 2015

Wolfsburg. w piłce nożnej Bayern Monachium awansował do ósmej Pucharu Niemiec. Z rywalem i obronie mistrz VfL Wolfsburg radzą sobie na jego trawniku bez problemu 3: 1.

mistrz Panującego z Bundesligi decydować o swoim triumfie jeszcze w pierwszej połowie. W ciągu mniej niż dwadzieścia minut zdobył trzy bramki.

Pierwszy był w 15. minucie po indywidualnej akcji Douglas Costa, dwa więcej dołączył strzelcem Thomas Müller. W domu udało szansę reakcji gola w 90 minucie.Andre Schürrle jest aktywowany.

„Z naszej strony to było bardzo, bardzo dobry mecz”, mówi kapitan Bayernu Philipp Lahm. Mníchovčania zasłużonych konkurentów zarówno w roku stracił w swojej dziedzinie – 1: 4 w lidze 1 i 2 po rzutach karnych w Superpucharze.

„W pierwszej połowie było niezwykłe dla nas, w drugim mamy zaznaczone,” powiedział dyrektor sportowy Bayernu Matthias Sammer.

„Istnieje zbyt silna dla tej ligi,” jęknął autokarów Dieter Hecking po VfL gorzkiej lekcji w drugiej rundzie Pucharu. „Mają bardzo dobry zespół, ale dziś nie znaleźliśmy to zbyt łatwe”, powiedział dyrektor sportowy Klaus Allofs VfL.

Thomas Müller jest specjalistą w meczach w niemieckiej piłce nożnej. W 32 spotkaniach ten konkurs był zaangażowany w 36 goli w Liverpoolu siatki.Dwadzieścia jeden z nich sam trafia na pozostałych piętnastu asyst.

We wtorek uwolnił dwa inne cele.

“Imponująca Bayern!” lub „Puchar olbrzym Müller,” Niemiecki Internet napisy Komentując procesie Bayern w filiżance osiem Fakt: Kiedy ten facet strzelił, Bayern nigdy nie traci 77 zwycięstw 3 remisy 0 Porażki pic.twitter.com/JJhELKyQo4 – Monachium Pride (..…@MunchenPride) 27 października 2015

„nie jest ważne kto Strzelcem bramki. Gdy już uda jeden, czasem drugi. Istotne jest to, że zawsze znaleźć kogoś, kto okazuje szansę, „powiedział Thomas Müller dla ARD.

„Po pierwszej połowie był trenerem dla nas w szatni bardzo zły. Nawet my, gracze, mamy nie stanowiły inaczej”, powiedział brazylijski obrońca Bild Wolfsburga Dante.Jeszcze do końca sierpnia był zawodnikiem Bayernu.

Były reprezentant Mehmet Scholl jak ARD ocena eksperta dopasować powiedział: „Bayern ma lepszą rękę, technicznie i prędkość Szybkie rozbicie woli i zmusił go obawiać.”.